Vážení přátelé, kolegové a známí,

dovoluji si Vás pozvat v srpnu 2018 na velkou zámeckou Přehlídku filmů od jednoho autora z mnoha zemí s doprovodným programem plným překvapení na výstavách fotografií a fotodokumentů zapomenutých projektů. A hrát zde bude hudba různých žánrů...................

Bude se konat na zámku LETOVICE dne 10.08.2018 se vstupem možným již od 16 hod, kde hosty budu provázat Entomologickým muzeem s komentářem jednotlivých výstav a celé fotogalerie za současného promítání ukázek z večerních filmů. Akce je velmi vhodná pro děti, budou zde právě pro ně připraveny programy.

Restaurace bude rodičům otevřena bez omezení.

A hned 1. září 2018 všechny zvu na XII. Entomologickou burzu v Brně, Židenicích, jako obvykle od 9 do 13 hod zde bude k vidění mnoho zajímavostí ze světa hmyzu z celého světa. Přes entomologii k technice - téma této akce.

10. srpna i 1. září budou probíhat nábory do Entomologických kroužků Ing. Jiřího Chromého.

Obě akce se podporují a -zdánlivě nesouvisející- mají mnoho společného.

Srdečně Vás všechny zvu nejen jako organizátor akcí, ale i jako kurátor zámecké Peruánské chodby i kurátor a správce Entomologického muzea na zámku Letovice.

S pozdravy Ing. Jiří Chromý

Omezit výpis akcí na